8 نمونه از نوشیدنیهای چربیسوز قوی و طبیعی برای شکم و پهلو و لاغری

اسیدهای چرب اشباع به طور عمده در چربی های حیوانی ، از جمله چربی های شیر (کره ، پنیر و غیره) یافت می شود. همچنین شامل چربی شیر موجود در کره ، پنیر و موارد دیگر است.بنابراین ، ممکن است خوب باشد که محتوای چربی رژیم غذایی کاهش یابد. کلسترول به طور عمده در گوشت ، شیر ، تخم مرغ و کره یافت می شود. تغییر رژیم غذایی در صورت مصرف مقادیر بیشتری اسیدهای چرب امگا 3 (روغن ماهی) ، منجر به افزایش محتوای کلسترول HDL ، “کلسترول خوب” در خون می شود. اما دانشمندان بعدها دریافتند که این چربیها نه تنها سالم نیستند، بلکه هم کلسترول بد (LDL) را بالا میبرند و هم کلسترول خوب (HDL) را پایین میآورند، و به این ترتیب خطر ابتلا به بیماریهای قلبی- عروقی را افزایش میدهند.

تمامی افراد بالای ۲۰ سال باید حداقل یک بار از لحاظ چربیهای خون شامل کلسترول تام، کلسترول خوب، کلسترول بد، تری گلیسیریدها بررسی شود. محتوای بالای اسیدهای چرب ترانس در رژیم غذایی منجر به افزایش کلسترول LDL و کاهش کلسترول HDL می شود و بنابراین انتظار می رود که منجر به افزایش خطر بیماری های قلبی عروقی شود. به گزارش بهداشت نیوز به نقل از steptohealthسطح بالای این نوع چربی خطر ابتلا به آترواسکلروز را بالا برده و مانع گردش خون سالم می شود. برخی از داروها نیز می توانند سطح کلسترول خون را افزایش دهند. یک تغییر در رژیم غذایی که در آن بخشی از چربی اشباع شده با چربی اشباع شده منفرد و پلی اشباع نشده جایگزین شود ، منجر به کاهش کل کلسترول خون و کلسترول LDL ، کلسترول “بد” خون می شود.

در نظر داشته باشید که دوش گرم نیاز به گلوکز دارد و عضلات شما برای استفاده از آن گلوکز نیاز به انسولین دارند. سپس دست دیگر را روی دست چپ حائل کرده و با کمک فشار هر ۲ دست با حرکتهای گرد و دورانی عضلات ران را به سمت بالا فرم دهید. افراد کمی را پیدا نمیکنید که قسم میخورند سی ال ای به آنها کمک کرده تا بدون از دست دادن توده عضلانی وزن کم کنند و یا به آنها کمک کرده تا چاقی مفرط را پشت سر بگذارند.

آنها حاوی تعداد متفاوتی از اتم های کربن (معمولاً یک عدد زوج) هستند ، و علاوه بر این ممکن است یک یا چند پیوند مضاعف بین اتمهای کربن منفرد داشته باشند. توصیه های مربوط به دریافت کالری از چربی چیست؟ شما می توانید برای خرید مکمل های ورزشی مانند چربی سوز کارنیتین یا همان کارنیتین به مراکز معتبر که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هستند مراجعه فرمایید تا مکمل های اصل و استاندارد را دریافت کنید. این حرکت ورزشی یک حرکت بسیار سخت است ولی تاثیرگذاری شگفت انگیزی دارد. این حرکت را برای ۵ تا ۸ مرتبه تکرار کنید.

این حرکت را با فشاری یکنواخت و بهصورت مستمر تا ۵ دقیقه میتوانید تکرار کنید. این بدان معنی است که بدن ما نمی تواند این بلوک را خودش ایجاد کند. وقتی کسی در مورد چربی صحبت می کند ، به خصوص به کلسترول و تری گلیسیرید یا آنچه معمولاً با کلمه “چربی” مرتبط است فکر می کند. کلسترول(Cholesterol): کلسترول خون یکی از مهمترین چربی ها می باشد که به طور طبیعی توسط بدن سنتز می شود. همچنین خطر کاهش لخته های خون را به همراه دارد.

با این حال با برخی اشکالات جدی همراه است. رژیمهای غذایی کبدی یک راه محبوب برای حذف سموم است که در ارگان ایجاد میشود در چند کلمه، آنها برنامههای غذایی هستند که برخی غذاهایی را که به راحتی هضم میشوند را شامل میشود تا بتوانند باعث شوند کبد بهتر کار کند. که خود یک گیرنده حساس متابولیسم و انرژی در سلولهای کبدی می باشد و بالا رفتن AMPK باعث مهار چرخه گلوکونئوژنز و در نتیجه مهار تولید گلوکز در سلولهای کبدی می شود. برخی از این پیامها موجب تحریک حس سیریناپذیری قند شده و باعث میشود که انسان نتواند جلوی خود را در برابر مصرف شیرینی و شکلات بگیرد، اما مصرف عسل این چرخه را واژگون میکند.

در حین پخت ، روغن با حذف برخی از پیوندهای دوتایی موجود در اسیدهای چرب اشباع نشده سفتتر می شود. توصیه: لازم است بدانید سموم، داروهای هورمونی و زوائد موجود در جگر طی پخت از بین نمیرود، اما انواع میکربهای بیماریزا و انگلها در اثر حرارت نابود میشود. اسیدهای چرب اشباع نشده بسته به محل آخرین پیوند دوگانه در مولکول به خانواده ها تقسیم می شوند. اسیدهای چرب اشباع نشده تک (MUFA) حاوی یک پیوند دوگانه و اسیدهای چرب غیر اشباع پلی (PUFA) حاوی دو یا چند پیوند دوگانه است.

اگر آخرین پیوند دوگانه در یک اسید چرب در سومین اتم کربن آخر این زنجیره باشد ، به اسید چرب اسید چرب امگا 3 (اسید چرب w3 یا اسید چرب (n-3)) می گویند. از آنجایی که این نوع ویتامین ها (B و C) محلول در آب هستند، برای فعالیت جذب، نیاز به اسید معده دارند. در بررسی در سال 2015، دانشمندان به موش ها آب آشامیدنی تزریق شده با کاتچین و اپی گالوکاتچین گالات دادند. همچنین کبد مواد سمی مانند الکل، داروها و موادی را که در طی سوختوساز تولید شدهاند، تجزیه میکند.

چای سیاه عملکرد متابولیسم و سوختوساز بدن را بهبود میبخشد و به خاطر خاصیت آنتیاکسیدانی که دارد از ابتلا به بسیاری بیماریها پیشگیری میکند. تحقیقات نشان داده است که چربی های تک اشباع نشده موجب بهبود سلامت قلب خواهند شد. مکمل های ویتامین و … اسیدهای چرب ضروری اسیدهای چربی هستند که انسان باید همانند ویتامین ها به رژیم غذایی اضافه کند. چربیها برای رشد و چرخش سلولی ضروری هستند و به رشد و تکامل مغز، هضم و سیری، تولید هورمون و جذب ویتامینهای A ،D ،E و K کمک میکنند.

البته این مقدار برای نژاد های مختلف متفاوت است. این روغن بدون بو و رنگ است، اگر چه نمونه های تجاری آن ممکن است به رنگ زرد باشد. تری گلیسیرید نوعی ذخیره چربی است و شکلی است که چربی در آن وجود دارد ، به عنوان مثال ، روغن های گیاهی (مایع) ، چربی های گیاهی (جامد) ، چربی قابل مشاهده روی گوشت و رسوبات چربی در انسان. در پایان مطالعه گروهی که رژیم با چربی بالا و کربوهیدرات پایین داشت نه تنها وزن زیادی از دست داد بلکه به طور قابل ملاحظه ای کاهش کلسترول را تجربه کرد. هر دو MUFA و PUFA قادرند سطح کلسترول خون را کاهش داده و خطر ابتلا به بیماری های قلبی و سکته های مغزی را کاهش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید